Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,90 zł , zmiana od tamtej pory: 494,87%

Dzisiaj było 36gr

Zgłoś do moderatora
pozostały Wam tylko łzy i modlitwa żeby jutro i w następnych dniach były zlecenia kupna. Jak jutro rano wstaniecie to pierwsze co zrobicie to odpalicie kompa żeby zobaczyć czy tam są jeszcze zlecenia kupna.  

Dzisiaj jak kurs dotykał jakiegoś poziomu to dziwnym trafem znikały na tym poziomie większe zlecenia kupna. Czyżby grubaskowi kończyły się pieniążki i nie chce kupować akcji po niskiej atrakcyjnej cenie ?
A jak gruby wypchnie swoje akcje to ulica będzie trzymać poziom ?
Faktem jest że poziom 39gr zdobyto dzięki zleceniu kupna 10 szt. akcji za 3,90 zł + prowizja. Widać że leszcze są po wypłacie i są chętni na zakup papiera.

 

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZASTAL -0,85% 23,20 2020-10-28 11:31:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.