Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,12 zł , zmiana od tamtej pory: 26,89%

Dziś zmarło ponad 40 osób,idzie kolejna fala covid i cena spada

Zgłoś do moderatora
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-46-zgonow-z-powodu-covid-19-coraz-wiecej-pacjentow-pod-respi,nId,5562881#crp_state=1

Dziś zmarło ponad 40 osób,idzie kolejna fala covid i cena spada.

  • Dziś zmarło ponad 40 osób,idzie kolejna fala covid i cena spada Autor: ~Michał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MEXPOLSKA 0,00% 2,69 2022-05-20 09:04:42