Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,90 zł , zmiana od tamtej pory: -36,61%

Dziś zaczęły się malutkie wzrosty - do przenalizowania

Zgłoś do moderatora
Invention Med S.A.
tania spółka na rynku medycznym i szkoleniowym VR wartym wg. reportażu POLSAT WYDARZENIA 70 miliardów dolarów i będzie rósł kilkukrotnie do nawet 120 mld w 2028 roku wg niezależnych źródeł.
W akcjonariacie oraz radzie nadzorczej profesorowie medycyny: prof. Zegarska ponad 5 mln akcji, dr. Ambroziak ok 2,5 mln akcji, prezes spółki ponad 5% a Softblue ponad 40% udział. Tu może być powtórka wzrostu z OAT lub Mercator.
W najbliższym czasie pierwsze sprzedaże TutotDerm bo pierwsze odpłatne wdrożenie do Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, największej tego typu uczelni w Polsce już w kwietniu dokonane.

Mało akcji w obrocie, na sprzedaży puści, obecna cena realnie poniżej wartości księgowej. Tu jeden większy popyt o powrót powyżej 2 pln. Społka w zasadzie nie była grana, wiele społek poszlo po kilkaset do kilku tysiecy %. A to INM samych dotacji przy przy kursie 0,7 pln ma do rozliczenia w kolejnych kwartałach 40 groszy czyli dotacja to ok 57 % obecnej kapitalizacji.

Invention ma ponad 38 % udział w SOFTBLUE i wartość będzie rosła oraz ma 12,5 mln akcje spółki MEDAPP objęcie w cenie emisyjnej z warrantów po 10 groszy więc po ich dopuszczeniu do obrotu w sytuacji sprzedaży na rynku czy też po za nim będą ładne miliony zysku. A z racji, że MedApp już działa w branży VR ze swoimi produktami pomocowymi przy zabiegach i operacjach to produkty InventionMed będą miały wzięcie na etapie szkoleń w kardiochirurgii czy neurochirurgii itp.

Do niczego nie namawiam. Jeszcze jest tanio bo wliczając dotacje C/WK to 1 czyli kilka do kilkadziesiąt razy tańsza od wielu innych spółek na NC. W porównaniu do wspomnianej bliźniaczej MedApp i patrząc na kapitalizacje oraz C/WK Invention jest ok. 6 x tańszy.

Budują jedyny i pierwszy na świecie taki projekt biurowca medyczno-szkoleniowego z medycyny VR+AR z autorską na skale światową podwójną immersją. Nie ma takiego projektu na świecie. Budowa idzie zgodnie z planem, na profilu fb spółki zdjęcia z realizacji inwestycji. Planowany koniec to 1 kwartał 2022 r. Rynek powinien odpowiednio wcześniej dyskontować pierwsze przychody i skokowy wzrost wartości. Tu nawet przy kursie 5 zł na akcje Invention będzie miał C/WK jedną z najniższych na rynku spółek z branży MEDTECH i VR.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,23% 6,28 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.