Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,73 zł , zmiana od tamtej pory: -1,69%

Dzis sprzedalem Energetyki i PKP

Zgłoś do moderatora
Wyzbylem sie dzis akcji bo licze ze odkupie taniej. Nie podobaja mi sie tak mizerne obroty mimo ze kurs rosl od rana. A wszystko to w sytuacji gdy w USA testuja poprzednie maxima...
ENEA PGE i TAURON daly ponad 50% zysku.
Na PKP 'tylko' 30%

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TAURONPE 0,03% 3,67 2021-10-21 16:36:59