Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,40 zł , zmiana od tamtej pory: -86,83%

Dziś powiększyłem portfel o 18%...

Zgłoś do moderatora
Spokojnie sobie dziś kupuję AQT, powiększając portfel o prawie 20%.
Spekuła zbiła kurs przez chwilę do 33 zł i to wg mnie niezła okazja na tej korekcie, aby powiększyć stan posiadania.
Do końca dnia jedziemy z powrotem na 35-36, a jutro otwarcie na 36,6 zł i po temacie. W piątek lekka korekta (może 2-3%) i od poniedziałku lecimy na 40 i wyżej...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH 2,80% 4,40 2020-10-29 17:01:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.