Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,15 zł , zmiana od tamtej pory: -39,63%

Dziś kolejny etap ...

Zgłoś do moderatora
Dziś kolejny etap. Zobaczy się, ile peleton jest w stanie wykręcić. Wydaje się jednak, że znowu wpadnie parę złotówek za sztukę. Wakacje już, a forsa potrzebna. Premia górska też podobno jest spora, a podjazd tuż przed południem . A tu na dole, kopie się miarowo i równo każdą tonę ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BOGDANKA 1,07% 33,90 2022-10-06 17:03:13