Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,70 zł , zmiana od tamtej pory: -15,36%

Dziś emocje odpuścimy wrócił rozsądek

Zgłoś do moderatora
Jakie możliwe bankructwo? Bzdura!!! Sytuacja z rokiem 2020 diametralnie się zmieniła. Mamy szczepionki, ludzie są wyglodniali świata. Chcą podróżować o czym świadczą długie kolejki do infolinii. Corona wirus jest i pozostanie. Tak jak wszystkie choroby. Antidotum jest szczepienie, szczepienie i jeszcze raz szczepienie! Proponuję wszystkim nie tylko spekulowac akcjami ale przede wszystkim korzystać z uslug biura. Wtedy identyfikuję się z firmą i nie wpadam od razu w panikę, tak jak ten wybitny osobnik który ogłosił, że sprzedaje 5 tys akcji i dziwił się, że wartość spada!
  • Dziś emocje odpuścimy wrócił rozsądek Autor: ~wojcie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW 5,61% 22,60 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.