Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,91 zł , zmiana od tamtej pory: -18,03%

Dziewięciu aresztowanych, tylko brat komendanta na wolności

Zgłoś do moderatora
Po tekście "Wyborczej" prokuratura zabezpiecza majątek brata komendanta głównego policji. "Paniczny ruch"

Tego samego dnia, kiedy ujawniliśmy, że zaufany Ziobry, szef Prokuratury Regionalnej w Lublinie pomógł uniknąć aresztu Łukaszowi S. śledczy postanowili zająć majątek przedsiębiorcy. - Zabezpieczając się przed konsekwencjami - twierdzi nasz informator.
- W sumie wartość zabezpieczenia majątkowego to ok. 900 tys. zł - potwierdził "Wyborczej" rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Lublinie Andrzej Jeżyński.

To kolejny paniczny ruch ze strony Prokuratury Regionalnej w Lublinie, którą kieruje zaufany Ziobry Jerzy Ziarkiewicz. Po naszym tekście podległa mu prokuratura wyznaczyła wobec Łukasza S. poręczenie majątkowe w wysokości 1 mln zł.

https://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,29608576,po-tekscie-wyborczej-prokuratura-zabezpiecza-majatek-brata.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -3,15% 38,45 2023-05-31 17:01:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.