Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -41,17%

dzien Slaya to jak dzień Świra

Slay kończy rok z przytupem dziś może zarobić jak się uda 5 do 10 tys... czekał na to długo.

dl mnie to nie jest istotna kasa dlatego patrzę spokojnie

spółka nie ma problemu
spółka łączy się z Polymertech który został wyceniony na 30 mln
na razie nie ma dowodów że akcjonariusze którzy objęli za grosze udziały wywalaja w rynek skoro mogą wywalić dużo dużo wyżej

oni dostali akcje faktycznie tanio pytanie czy mają dostęp do i formacji czy wiedzą więcej

tu nic się przypadkiem nie dzieje

tu wystarczy jeden porządny komunikat i mamy 20 groszy ale o ile naprawdę Lsay gra na spadki mkze zostać odcięty od akcji

poznamy to po jego wpisach
Slay to manipulator drobny ale skuteczny zapewne cześć osób sprzeda sprzedała będzie próbować ja nie próbuje kupuje trzymam

Slay bo ja czekam nie na towje wypociny tylko na komunikaty i przede wszystkim prawdę o zainteresowaniu polinerami

Ja nic więcej o spółce nie wiem czytam to samo co wy oczywiście nie muszę mieć racji osobiście nie sądzę żeby groziła katastrofa

oddaje was w ręce Sleya to jego dzień jego forum nikt z bankier go nie zablokuje bo po co.... ten troll się ozywil to znaczy że będą duże wzrosty a on czeka na wasze akcje napisze wam że wszystko stracicie żebyście tylko zeszli poniżej 10 groszy może ktoś się skusi może warto mu zaufać może ta spółka to szmelc może. IC nie mają może dodrukuja setki milionów może zejdzie na 2 grosze takie dni to raj dla takiwgo indyqiduum.... pnie Slay... na scenę... Pana kolej.... czekamy...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -7,90% 0,07 2022-05-23 17:01:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.