Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,20 zł , zmiana od tamtej pory: -64,69%

dzień dobry

Zgłoś do moderatora
Dołączyłem do grona akcjonariuszy kupując dziś naście tysięcy akcji, trochę za późno, przyznaję, liczyłem, że kurs sięgnie wartości poniżej 2zł, a tutaj tylko liźnięcie 2,05 i zmiana trendu. Niemniej patrząc na potencjał, możemy mieć tu w przyszłym roku nawet kilkanaście złotych za akcję. Te kilkaset akcji na 3,00zł to moje do kupienia, może ktoś się jeszcze skusi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
OVIDWORKS 7,62% 1,13 2022-07-01 16:24:25