Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,20 zł , zmiana od tamtej pory: -60,49%

Dziękuję za sprawiedliwość sądową i za wasz przegrany proces.

Zgłoś do moderatora
Dziękuję bardzo Comperii za to, ze przekazała mi już pieniążki, a właściwie za pośrednictwem komornika, za swój przegrany proces. Pierwszy wyrok w SO, później apelacja, następnie SA i potwierdzenie mojej racji. No cóż, całą sprawę można było załatwić polubownie, mniejsze by były wydatki (wpisowe, apelacja, koszta zastępstwa procesowego) - jednak nikt się nie chciał dogadać. 2 lata, ale mi się opłaciło..oliwa sprawiedliwa. I po co to wszystko wam było ? ;-) Kilkanaście tysięcy piechotą nie chodzi.
  • Dziękuję za sprawiedliwość sądową i za wasz przegrany proces. Autor: ~Wygrany

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMPERIA 0,00% 3,24 2019-09-09 15:56:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.