Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,86 zł , zmiana od tamtej pory: 0,43%

Dziekuję , wysiadłem i powodzenia życzę ...

Zgłoś do moderatora
Sprzedałem dzisiaj wszystkie swoje akcje , trochę ponad 400 k szt , zainkasowałem zysk i powiem wam że chcę od tego trochę odpocząć. Wielu z Was mówi że za wcześnie , może macie rację ale ja obawiam się korekty i wolę wyjść z tym co mam.
Wam oczywiście życzę wzrostów ja pójdę sobie na inne spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -0,43% 1,87 2019-11-15 14:37:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.