Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,53 zł , zmiana od tamtej pory: 1,85%

DZIĘKI WSPANIAŁEMU PREZESOWI KACZYŃSKIEMU I PREMIEROWI BĘDZIE POIKUJ

Zgłoś do moderatora
POLSKI WIELKI PREZES PIS, I POLSKI PREMIER SĄ NALEPIEJ POINFORMOWANI PRZEZ? I TO DOBRE PYTANIE. OCZYWIŚCIE PRZEZ? WIEM ALE NIE POWIEM. KILLER. "RYBA RYBA TU AKWARIUM"
  • DZIĘKI WSPANIAŁEMU PREZESOWI KACZYŃSKIEMU I PREMIEROWI BĘDZIE POIKUJ Autor: ~MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,21% 9,71 2022-08-16 11:12:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.