Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,66 zł , zmiana od tamtej pory: 49,76%

dzieki pisowscy bolszewicy.....

Zgłoś do moderatora
https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/dramat-na-kolei-unia-zakr%c4%99ci%c5%82a-kurek-inwestycje-wstrzymane-ludzie-trac%c4%85-prac%c4%99/ar-AARXDh7?ocid=ientp

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TORPOL -0,63% 18,96 2022-07-01 17:00:00