Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: -10,00%

Dyżurny trol Wiem od rana na posterunku

Zgłoś do moderatora
Pewnie że są spadki, cała gpw leci od kilku dni, bo lockdown. A ten jakimś mitycznym sypaniem straszy. Niedługo odbicie, i nie mówię o IPods tylko ogólnie. Szkoda ze takie nastroje na giełdzie, liczyłem że już się ludzie uodpornili na hasło lockdown, ale widać nie wszyscy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 8,95% 2,07 2021-10-15 16:39:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.