Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,80 zł , zmiana od tamtej pory: -51,26%

dywidenda właściwa w 2021 roku

Zgłoś do moderatora
Tutaj każde wyliczenia to gdybanie. Można założyć jedynie ze Zarząd firmy i główni właściciele to ludzie rozsądni co pokazali dotychczas. Nie będą chcieli zatopić firmy wypłacając pozostały kapitał w całości. Prawdopodobnie postąpią rozsądnie i wypłacą pozostałą cześć dywidendy np. 50% gotówki (7,50 na akcję) i gdyby cena akcji była niezmienna to po odcięciu pozostanie 9,30 PLN.
Oczywiście to jest też gdybanie ale psychologicznie uzasadnione.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 1,31% 15,50 2021-06-16 16:36:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.