Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,54 zł , zmiana od tamtej pory: -11,69%

DYWIDENDA WG MNIE BĘDZIE WYŻSZA, CO NAJMNIEJ 12 GROSZY JAK ZA 2018

Zgłoś do moderatora
a ja uwazam,ze fund zażada wyższej dywidendy, jak w ub roku i tym razem to bedzie tez min.12 groszy, choc nie bylbym zdziwiony, gdyby fund zagral va bank i poszedl po 20gr na akcje. zarzad wie,ze w sadzie przegra wszytsko ... a na 20gr nas spokojnie stac

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEPEES 2,26% 1,36 2020-10-20 10:18:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.