Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  82,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,32%

dywidenda przed nami - każdego roku wypłacają !

Zgłoś do moderatora
Zobacz wątki dotyczące Grupa Azoty Zaklady Azotowe "Puławy" Zobacz profil Grupa Azoty Zaklady Azotowe "Puławy"  
Autor: ~Przemysław [194.4.63.*] 2019-12-07 12:00
Opublikowano przy kursie:  90,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,89%
Ja dokupuje !!!!
Zgłoś do moderatora
Cena po prostu przemawia za Puławami nie oszukujmy się jest bardzo tanio biorąc pod uwagę jaką firmą są Puławy a dlaczego jest taka cena odpowiedź jest prosta problemy Grupy Azoty i to rzutuje na obniżkę ceny Puław a ja takiej okazji nie przepuszczę wartość tej firmy jest o wiele większa aniżeli wynika to z obecnego kursu. Ja tu jestem naprawdę nieźle zapakowany, ale nie boję się dokładać. Wiem Pekao jest także tanie ok 97 zł tylko tam nawet jak płacą dywidendę 75% to daje to ok 6,5 zł na akcję a tutaj mamy wypłatę podczas budowy bloku ok 30% tak liczę tak spółka płaciła tyle w czasach większych nakładów czyli o 5,5 zł-6 zł(powinno być) ale 70% idzie na rozwój biznesu a co za tym idzie zyskowności więc każdy racjonalny inwestor długoterminowy - który zaznaczam nie dba bardzo mocno by spółka nie miała zbytniego udziału w portfelu po prostu kupi taką firmę jak Puławy i jeszcze jedno ROE w Pekao mamy ok 10% a tutaj średnioterminowo po odliczeniu gotówki-(inwestycji krótkoterminowych) w bilansie mamy ok 15%. Puławy to eksporter a ja uwielbiam eksporterów którzy są bardzo dobrze zbudowani.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,46% 88,00 2021-07-23 16:29:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.