Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,45 zł , zmiana od tamtej pory: -93,64%

Dywidenda - Info

Zgłoś do moderatora
W Investments chce przeznaczać nie mniej niż 30 proc. zysku na dywidendę

W Investments przyjął politykę dywidendy na lata 2014-2016. Zgodnie z uchwałą zarząd zamierza rekomendować wypłatę dywidendy w latach 2014, 2015 i 2016 w wysokości nie niższej niż 30 proc. jednostkowego zysku netto - podał W Investments w komunikacie.
"Zdaniem zarządu spółki, jej obecna sytuacja finansowa oraz perspektywy rozwoju na najbliższe lata uzasadniają w pełni możliwość wdrożenia polityki dywidendy w powyższym brzmieniu" - napisano w komunikacie.

Prognoza W Investments na 2014 r. zakładała wypracowanie 27,37 mln zł zysku netto.(PAP)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 0,00% 0,41 2021-09-15 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.