Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,60 zł , zmiana od tamtej pory: 41,01%

dywidenda -do kiedy można kupić akcje i kiedy wypłata

Zgłoś do moderatora
pytanie do akcjonariuszy OEX: Jeśli chciałbym załapać sie na dywidendę w tym roku, to do kiedy maksymalnie mogę nabyć akcje oraz na kiedy planowana jest wypłata dywidendy za 2022 rok?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OEX -1,57% 50,20 2024-02-29 17:00:00