Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,11 zł , zmiana od tamtej pory: -16,49%

Dywidenda dla akcjonariuszy 0. Trzeba napaść PiSowskie trole i kupić ….

Zgłoś do moderatora
głosy wyborców. Pięknie centralnie dostali wszyscy w ryj z buta. Od Morawca i sasiego. Poczytajcie. Kiedy pisałem , że dywidendę zobaczycie jak świnia słońce , to byłem peroniażem .
Pozdrawiam wielbicieli PIS

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Smutny-akcjonariusz-JSW-Wszedzie-dobrze-gdzie-nas-nie-ma-8512978.html
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 2,31% 39,34 2023-06-01 17:04:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.