Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,64%

DYWIDENDA a RODO??

Zgłoś do moderatora
Czy wysyłając swoje dane działamy zgodnie z prawem??
Zobaczcie, za dywidende własciciele bedą mieli wszelkie informacje kto i za ile ma ich akcje... Moze to byc wykorzystane do róznych zagran na kursie...
Co myslicie, czy te MCANY które dostaniemy, są warte tego aby Własciciele wszystko wiedzieli o ich akcjonariuszach?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 4,17% 0,25 2023-06-05 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.