Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,50 zł , zmiana od tamtej pory: -13,33%

Dywersyfikacja wskazana do portfela wziąłem

Zgłoś do moderatora
INVENTIONMED po korekcie ostatniego wzrostu i odbicia od dołka. AT wskazuje wyprzedanie i kupuj.

Obecny kurs 0,83 jest niższy od wartości ksiegowej po raporcie za 1 kw wynosi ona 0,85 zł.
Kapitalizacja 42 mln jest niższa od budowanego biurowca w centrum Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej.
Pozwolenie uzyskane 29 lipca 2021 r.
Numer ewidencyjny decyzji nadawany w urzędzie
WAB.II.6740.459.2021.MPB NR 429/202

- budowa biurowca 4/5 kondygnacyjnego w ktorym bedzie TutorDerm czyli centrum szkoleniowy medycyny VR+AR, wartość biurowca po budowie 50 mln
- udzial ponad 40% w SOFTBLUE tj.38 mln akcji warte po 0,55 ok 21 mln i bedzie rósł bo po budowie wwojego CB+R i umowach kurs SOFTBLUE tez bedzie rósl.
- wejscie w branze gier VR (wg ogloszeń z pracujpl) to nowa planowana działalność spółki bo szukali specjalisty od gier VR - Gameplay
- umowa CROMA PHARMA
- umowa CUTERA Inc
- rozliczenie dotacji TutorDerm ponad 3,5 mln - projekt na ukończeniu
- rozliczenie ponad 16 mln zl dotacji na budowę biurowca
- w radzie naukowej prof. Rudnicka i dodatkowo w akcjonariacie prof. Zegarska, dr. Ambroziak wybitni specjaliści medycyny dermatologii

Kazde z info potwierdzajace rozwoj biznesu w dobrym kierunku to min 5 pln. Obecna wycena spółki jest ponad 5,5 x niższa niż MedApp z podobnej branży medycyny VR.

Prędzej czy później rynek dostrzeże potencjał w tej spółce a wtedy będzie juz chodzić na innych poziomach.
Akcji w obrocie mało.
  • Dywersyfikacja wskazana do portfela wziąłem Autor: ~ObserwatoR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MIRBUD 9,24% 3,90 2021-11-30 17:03:24