Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  61,60 zł , zmiana od tamtej pory: -30,19%

Dynamiczny rozwój?

Zgłoś do moderatora
Ciekaw jestem dlaczego wśród ofert pracy w selvicie nie ma już specjalisty ds syntezy? Przecież firemka się dynamicznie rozwija, jest zapotrzebowanie na nowych pracowników a tu ich nie przyjmują. Kto będzie teraz syntetyzowac związki dla prestiżowych zachodnich klientów? Czyżby coś z usługami było nie tak?
  • Dynamiczny rozwój? Autor: ~Misiek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.