Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,88 zł , zmiana od tamtej pory: -6,38%

Dynamiczne wzrosty na wczorajszej sesji zniwelowały w układzie notowań

Zgłoś do moderatora
Dynamiczne wzrosty na wczorajszej sesji zniwelowały w układzie notowań istotny opór, dając potencjał do utrzymania tendencji. ADX i RSI potwierdzają ruch.
 link
http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/24156-rynek-akcji-pkn-orlen-sygnity-play-communications-jhm-development
  • Dynamiczne wzrosty na wczorajszej sesji zniwelowały w układzie notowań Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.