Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,10 zł , zmiana od tamtej pory: 16,37%

Dwucyfrowe wzrosty kluczowych wskaźników IIIQ

Zgłoś do moderatora
Wzrost zysku netto, który osiągnął 7,1 mln EUR, wzrost o 21%
Wzrost zysku z działalności operacyjnej, który wyniósł 8,4 mln EUR, wzrost o 20%
Wzrost EBITDA, która osiągnęła 12,8 mln EUR, wzrost o 17%
Księga zamówień liczona na poziomie przychodów ze sprzedaży w czwartym kwartale osiągnęła 58,2 mln EUR, wzrost o 14%
Księga zamówień (backlog) na czwarty kwartał 2020 rok całej Grupy ASEE liczona na poziomie przychodów ze sprzedaży osiągnęła 58,2 mln EUR, czyli o 14% więcej niż w poprzednim roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOSEE 0,22% 45,50 2022-12-08 15:15:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.