Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  74,00 zł , zmiana od tamtej pory: -19,54%

Dwa miliardy złotych Lotosu zaczynają pracować. Ostatnia instalacje EFRA

Zgłoś do moderatora
Ktoś ma wątpliwości gdzie to zmierza. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cztery lata prac, zaangażowane 2,3 mld zł i już wkrótce Lotos zacznie zarabiać na nowych instalacjach EFRA.
rocznie prawie 400 mln zł zysku operacyjnego.
- EFRA daje nam elastyczność, pozwalającą wybrać najbardziej optymalny profil produkcji w zależności od aktualnych warunków rynkowych - dodał.
dlatego podtrzymujemy deklarację, że w czwartym kwartale 2019 roku będziemy już mieli pierwsze pożytki z funkcjonowania projektu - powiedział Bonca w kuluarach XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EKG) w Katowicach

https://www.money.pl/gielda/dwa-miliardy-zlotych-lotosu-zaczynaja-pracowac-ostatnia-instalacje-efra-6381193562134145a.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -1,23% 59,54 2020-05-29 17:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.