Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Dwa lata trzeba było, żeby przejąć Ideę - w wojnie LC kontra PIS

Zgłoś do moderatora
Czy to dużo czy mało?
Ja uważam, żę dużo - żadna firma, żaden bank nie ma najmniejszych szans walcząc ze strukturami Państwa - Pruski jest świetnym managerem i by bank wyprowadził na prostą!
A Wy Getbackowcy - żeście się dali podwójnie oszukać - raz przez faktycznie nieuczciwych sprzedawców ( w tym Idei ) a drugi raz i to najlepiej - Was Moi Ukochani Pisowcy wykiwali - najpierw obiecując, że jak złożycie pozwy przeciw Idei to odzyskacie pieniądze a potem zabierając Wam Wasze prawa!
  • Dwa lata trzeba było, żeby przejąć Ideę - w wojnie LC kontra PIS Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00