Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,50 zł , zmiana od tamtej pory: 167,69%

Duża szansa na duże dofinansowanie

Zgłoś do moderatora
Jeśli firma doradcza z która podjeli współpracę odpowiednio opisze planowany projekt, to moim zdaniem mają spore szanse na dotację z tego GamINNu. Z doświadczenia wiem, że dofinansowanie otrzymują często projekty mocno naciągane - innowacje, które innowacjami nie są, lub produkty, które niby to mają potencjał rynkowy a tak na prawde to nie...

Tu potencjał jest realny. Dobrzy przygotowany wniosek pozwoli im na uzyskanie:

Minimalna wartość kosztów kwalifikowalnych projektu wynosi 400 000 PLN.
Maksymalna wartość kosztów kwalifikowalnych projektu wynosi 20 mln PLN.

Poziom dofinansowania:
1)         na realizację badań przemysłowych i prac rozwojowych:
-        dla mikro- i małego przedsiębiorcy:
·     70% - 80% kosztów kwalifikowalnych w zakresie badań przemysłowych oraz
·     45% - 60% kosztów kwalifikowalnych w zakresie prac rozwojowych;

Pytanie tylko o ile hajsu wystąpią? Dofinansowanie pozwoliłoby im pokryć np pensje dla pracowników w okresie trwania produkcji gry.

Ponadto wspomnieli też, że chcą startować do ScaleUP - mogą tam dostać kasę na promocję gry na wszystkich targach branżowych na świecie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -9,38% 17,40 2020-07-10 17:03:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.