Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: 25,74%

Duża część sprzedaży z BlackFriday przeszła na grudzień! :)

Zgłoś do moderatora
Dla mnie to raczej specjalnie wczoraj puścili w dół tą śmieszną garstkę akcji po to żeby kurs był niżej przed kolejnymi dniami bo wiedzieli, że własnie wyniki sprzedaży są OK. I to nawet bardzo. Tutaj za 50-100zł można uwalić kurs o 10% :D

Skoro bez największych akcji promocyjnych w roku (we wszystkich sklepach nie tylko odzieżowych) osiągnęli porównywalny wynik do ubiegłego roku, gdzie wówczas BlackFriday był uwzględniony w listopadzie to tylko się cieszyć :)

Dużo sprzedaży przeszło na grudzień. Także oni wiedzą, że 4K zdecydowanie lepszy.
Do tego odcięli się od konsolidacji z TXM, które ciążyło.
Do tego marża wykazuje pierwsze oznaki poprawy.
Cóż duzi wiedzą wcześniej, duzi wcześniej mogą zbierać i przygotowywać kurs pod swoje zamierzone ruchy.

fragm
 "ze względu na przesunięcie momentu zaewidencjonowania sprzedaży towarów zamówionych podczas istotnych akcji promocyjnych Black Friday i Cyber Monday. W 2018 r. akcje te miały miejsce w przedostatnim tygodniu listopada, a zatem sprzedaż została zaewidencjonowana jeszcze w listopadzie. W 2019 r. zamówienia zebrane podczas Black Friday, ze względu na układ kalendarza, zostały wysłane w dużej części już w grudniu, w którym także przypadał już Cyber Monday. "

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 0,79% 0,25 2020-01-21 11:09:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.