Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 74,79%

DUSZENIE LUDZI MOTO - MANDATAMI TO ZA MAŁO, MASECZKA? = 2000,00PLN

Zgłoś do moderatora
Dewotki pisuarowe będą po 3 sztuki nakładać i zafajdane gacie na łeb aby czuć się bezpiecznie przed komunistyczną milicją wyłudzającą haracze z normalnych ciężko pracujących ludzi . . . pisowiec Kunta Kinte luuuubi sadomaso.

od 2000 do 6000 PLN za brak maseczki, uległe służalcze pisowskie pieski głodne ochłapa bez honoru i ambicji.

https://www.money.pl/gospodarka/pis-zaostrza-kurs-szykuje-sie-wielka-podwyzka-mandatow-za-brak-maseczek-6731239645227744a.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -1,48% 70,44 2022-05-25 12:24:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.