Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,62 zł , zmiana od tamtej pory: -51,15%

DUON 149.58% w ciągu 12 miesięcy, perła CAPITALA, a za tydzień wyniki!!!

Zgłoś do moderatora
DUONIK rośnie pięknie, uczeń przerasta mistrza :D

150% w rok,
109% od początku roku

pakiet CAPITALA jest wart już prawie 32m. wyniki za Q2 będę b.dobre, ale jak tak dalej DUON będzie szedł w stronę rekomendacji PKOBP (4.11), to ja już czekam na wyniki za Q3 :>

Z tego wykresu wynika, że albo w najbliższych miesiącach perełka mocno spadnie, albo CAPITAL zacznie mocno nadganiać (a już się rozkręca). Arbitrażyści wejdą do akcji, nie ma bata:
http://stooq.pl/q/?s=cpa&e&r=&r=duo

A jak Gekoplast wejdzie na rynek główny, to i obroty go wyniosą do góry - a to jeszcze bardziej wartościowa spółka niż DUO, bo CPA ma nie 8%, a ponad 80% :>

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 2,40% 1,28 2023-05-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.