Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,40 zł , zmiana od tamtej pory: -9,92%

Drug Target Review about Ryvu‘s novel CDK8 inhibitor

Zgłoś do moderatora
Warto poczytac co Brzozka mowi w wywiadzie przeprowadzonym przez Viktorie Rees ( GB).Rozmowa dotyczy SEL 120 ale rowniez R&D i Pipeline.Mozna sie dowiedziec dlaczego i w jaki sposob Selvita inaczej podeszla do problemu okreslenia celu terapeutycznego I w jaki sposob lamali dogmaty dominujace w literaturze tematu.Jak wykorzystuja AI i ich logarytm wespol z bankami genomow itp. w poszukiwaniu potencjalnych czasteczek aktywnych .Mozliwosci symulowania aktywnosci pozwala na przyspieszenie calego procesu we wczesnej fazie.
Wyglada na to,ze Ryvu Tx przygotowuje/ rozpoczal PR przed prezentacja posterow na zblizajacych sie kongresach ( Londyn, San Francisco)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 0,00% 43,60 2019-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.