Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,57 zł , zmiana od tamtej pory: -14,65%

Drozapol CEL

Zgłoś do moderatora
drozapol jak każdy akcjonariusz wie ma wiele majątku, ale bez ochoty podzielenia się nim z akcjonariuszami. Grube miliony poszły do spółki 10 lat temu i cisza, w drugą stronę nic nie płynie a kurs się osuwa.

Apeluję do akcjonariuszy aby nie kupować w tych cenach i dać się zapaść kursowi tak do 6-7mln kapitalizacji spółki, dopiero wtedy brać tak aby wspólnie przekroczyć nawet 20% kapitału i wspólnymi siłami rozmawiać z prezesem o cenach.  Do tego czasu nie kupować, ale i nie sprzedawać. cena i tak jest jak za darmo. oglądać, stać z boku i czekać na cenę 1pln. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL 0,37% 1,34 2019-09-17 12:39:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.