Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,79 zł , zmiana od tamtej pory: -41,69%

Dron Academy robi trochę szumu na rynku dronów w Polsce

Zgłoś do moderatora
i już niedługo na świecie.

http://mamstartup.pl/technologie/8313/mapy-lotnicze-moga-kosztowac-nawet-kilka-tysiecy-zlotych-spolka-wspierana-przez-livechat-software-wie-jak-temu-zaradzic?utm_content=buffer75432&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

A najciekawsze jest ostatnie zdanie z artykułu:
"Po udanym debiucie usługi na rodzimym i zagranicznym rynku, wspólnicy zamierzają wejść na giełdę papierów wartościowych. "

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 0,00% 2,21 2021-12-03 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.