Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,50 zł , zmiana od tamtej pory: 45,21%

***DRODZY GRACZE I AKCJONARIUSZE KONIEC SPADKÓW NA GIEŁDACH***

Zgłoś do moderatora
https://zapodaj.net/images/f12371f448187.jpg
https://zapodaj.net/images/49c35ef27ff05.png

Teraz kierujemy się na północ, czyli cykl wzrostowy. Słabi odpadli i biedni nie kupili, dlatego wypisują bzdury o porażkach i innych hipotezach. Mądrzy i wytrwali zakupili akcje i nadal je zakupują, bo wiedzą, że już jest bardzo tanio. Dołki wyłapane. Jutro i może w przyszłym tygodniu są ostatnie dni promocji.Wishlisty gier Drago mają nadal przyrosty, co widać.
https://games-popularity.com/c/307/drago-entertainment

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 7,94% 53,00 2022-11-25 17:02:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.