Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,70 zł , zmiana od tamtej pory: -3,26%

Drobny cwaniaczek

Zgłoś do moderatora
Zastanawiam się, gdzie się podział ten drobny cwaniaczek podbijający kurs dwiema akcjami? Dzisiaj miałby okazję się wykazać :)
  • Drobny cwaniaczek Autor: ~Joka
  • Re: Drobny cwaniaczek Autor: ~Wojciech

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SYNEKTIK -1,00% 29,70 2021-12-07 17:00:00