Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: 11,11%

DRF - PIEKNIE zebrany PAPIER przygotowywany pod 5zl

Zgłoś do moderatora
https://stooq.com/q/?s=drf&c=3m&t=c&a=lg&b=0

>>>
>>>>>
patrze na wykres i na poczatku pazdziernika 2020 widze biala marubozu z okolic 45gr do 62gr, potem spadek obrotu i zebranie Gimbo20+ a potem ODJAZD biala marubozu z 64gr pod 1zl a docelowo na 1.85zl.
>>>
>>>>>
czyzbysmy mieli teraz zaraz ostro wyskoczyc z 1.44zl w okolice 5 ZIKO = historia zatacza kolo ? 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 0,00% 1,60 2021-09-21 16:16:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.