Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,12 zł , zmiana od tamtej pory: -19,18%

drezyna, jjj

należy Wam się wytłumaczenie ze źródła, więc bez problemu odpowiem:

ja swoje kreski rysuję trochę inaczej, niż chyba Wy to robicie,
i mi często się one sprawdzały w ciągu tych ostatnich prawie 9 miesięcy, od kiedy tutaj piszę.
= pisałem o 16,50 pln, pisałem o 15,63 pln i pisałem o 14,50 pln
i robiłem to zawsze dość dużym wyprzedzeniem = byłem wtedy nazywany trollem :))

Dlaczego Fibo tytule?
Ano dlatego, że sugeruję się jego wartościami -38,2% i -61,8%, ale od ostatniego Maxa ,
gdy się decyduję na duże zaangażowanie kapitału
i nie mam na myśli zniesień Fibonacciego, które chyba każdy tutaj zna i wie jak się je mierzy
i co one oznaczają . . .

drezyna,
pisałem Ci kilka miesięcy temu, że naprawdę duże zakupy to ja będę robił dopiero po 15-14 pln
a pisałem to chyba jeszcze w Maju i nawet kilka dni temu podbiłem ten post

23,45 pln - 38,2% = 14,50pln . . . tym straszyłem i już tu jesteśmy
Jesteśmy teraz tu, gdzie już kilka miesięcy temu zakładałem, że będziemy i ja realizuję swój plan :))

ps.
23,45 pln - 61,8% = 8,95 pln . . . i może też będziecie mogli brać tak jak real
Dwa razu już ten poziom tu był - czy nie może być i trzeci raz?
Czy nie chcielibyście kupować po takiej cenie jeszcze raz?

----------------------------
Qgen,
nie odpowiadaj w moim imieniu - za głupi jesteś na to :((
widzę, że inni mają do Ciebie pytania, więc możesz się tam ykazać . . .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 0,99% 12,22 2022-05-23 10:46:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.