Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,90 zł , zmiana od tamtej pory: -34,28%

Drenowania Plusa ciąg dalszy.

Zgłoś do moderatora
To już dawno nie jest grupa telekomunikacyjno - medialna, tylko skarbonka Solorza na inne biznesy. Zamiast przeznaczyć kasę ze sprzedaży infrastruktury (wież) Plusa na aukcję 5G i rozwój sieci, lub wejście w światłowody poprzez Netię, to kasa leci w inne biznesy i Pokomtel zostanie technologicznym zaściankiem. Odkąd Solorz kupił Polkomtel za pieniądze Polkomtela kierunek przepływu kasy jest niestety tylko jeden...
[Aktualizacja 2] Grupa Polsat Plus chce zainwestować 5,5 mld zł w czystą energie - TELKO.in

  • Drenowania Plusa ciąg dalszy. Autor: ~zzz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT 0,36% 22,28 2022-05-13 17:01:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.