Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,51 zł , zmiana od tamtej pory: 47,24%

dramat trwa jaka spolka tacy partnerzy

Zgłoś do moderatora
Ale jak widać po wpisach na bankierze dawców kapitału nie brakuje no chyba że opłacalne trole sa to co innego ale dwoja sie i troja i nikt tej perły nie dostrzega bo ludzie maja mozg w odroznieniu od troli nagabujacych na sukces z kazdym infem od spolki ktory nie oszukujmy sie jest słaby
  • dramat trwa jaka spolka tacy partnerzy Autor: ~klubjelenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAEN -3,86% 0,75 2023-12-08 17:00:00