Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,30 zł , zmiana od tamtej pory: -17,60%

DRAGO liczba graczy na L życzeń gier przekroczyła 1 mln$$$

Zgłoś do moderatora
DRAGO liczba graczy na L życzeń gier przekroczyła 1 mln$$$

W związku ze światowym sukcesem gry Gas Station Simulator już w poprzednich raportach Emitent informował o dalszym rozwoju jej uniwersum. Dwa już zapowiedziane tytuły: Road Diner Simulator i Motel Simulator, zbierają organicznie coraz większe grono graczy zainteresowanych tymi tytułami. Rosnące wishlisty, jednocześnie wpływają na popularność pozostałych kart na Steam Emitenta – na dzień publikacji raportu łączna liczba osób, które dodały gry Emitenta do swojej listy życzeń przekroczyła 1 mln

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 0,51% 39,80 2023-06-07 16:16:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.