Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,70 zł , zmiana od tamtej pory: 51,40%

DRAGO Entertainment zaprezentuje gameplay Winter Survival 16.10

Zgłoś do moderatora
16 października podczas konferencji zostanie zaprezentowany gameplay Winter Survival, zaplanowane jest również spotkanie z twórcami, Q&A, omówienie sytuacji w spółce oraz rebranding, przedstawienie planów rozwoju oraz szczegóły dotyczące przejścia na rynek główny GPW które odbędzie się bez emisji nowych akcji. 25 października będzie mieć miejsce głosowanie dotyczące kandydatury pana Piotra Pągowskiego (dawniej CD Projekt przez 11 lat) na członka Rady Nadzorczej DRAGO Entertainment. Drago Entertainment ma w planach przejście z New Connect na GPW, KNF zatwierdziła prospekt. Proces przeniesienia notowań znajduje się w zaawansowanym stadium. Premiera gry Winter Survival odbędzie się 28 lutego.
  • DRAGO Entertainment zaprezentuje gameplay Winter Survival 16.10 Autor: ~wyga

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -0,26% 46,48 2024-02-23 17:00:00