Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,45 zł , zmiana od tamtej pory: -14,65%

DRAGO dołącza do grona globalnych wydawców na Steam

Zgłoś do moderatora
https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20221208/drago-entertainment-dolacza-do-grona-globalnych-wydawcow-na-steam 
DRAGO dołącza do grona globalnych wydawców na Steam

DRAGO EGGS – Each Games Goes Sale! polega na zamieszczeniu specjalnej strony wyprzedaży na Steam, której baner widoczny będzie na głównej stronie platformy. Landing page promować będzie zarówno wydane gry z portfolio DRAGO entertainment, jak i te zapowiedziane przez DRAGO: Winter Survival, Road Dinner Simulator czy Motel Simulator oraz gry zaprzyjaźnionych firm.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 3,32% 40,50 2023-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.