Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,02 zł , zmiana od tamtej pory: 86,57%

Dr. Kalliwoda rekomenduje "kupuj" Makolab z ceną docelową akcji 5,51 zł

Zgłoś do moderatora
Dr. Kalliwoda rekomenduje "kupuj" Makolab z ceną docelową akcji 5,51 zł
2015-10-27 Warszawa (PAP) - Analitycy Dr. Kalliwoda, w raporcie z 26 października, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla akcji notowanego na NewConnect Makolabu od "kupuj" z ceną docelową 5,51 zł.
Autorzy raportu prognozują, że w 2015 r. przychody spółki wyniosą 23 mln zł, EBITDA 5 mln zł, a zysk netto 4 mln zł, a w 2016 r. sprzedaż wzrośnie do 25,5 mln zł, EBITDA do 5,4 mln zł, a zysk do 4,3 mln zł.
Kurs Makolabu we wtorek ok. 11.55 wynosi 3,95 zł. (PAP)
  • Dr. Kalliwoda rekomenduje "kupuj" Makolab z ceną docelową akcji 5,51 zł Autor: ~zzz
  • raport Autor: ~bozo
  • Re: raport Autor: ~Adamek
  • Re: raport Autor: ~bozo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 0,00% 7,50 2021-01-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.