Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,45 zł , zmiana od tamtej pory: -0,70%

Dotacja do zakupu auta na prąd wyniesie prawie 19 i 27 tys. zł

Zgłoś do moderatora
Wiceminister klimatu dodał, że limit ceny samochodu, który może zostać
objęty dopłatami dla osób fizycznych, to 225 tys. zł. 
Nie dotyczy on nabywców z Kartą Dużej Rodziny.

Na rynku Polskim dostępnych jest obecnie około 100 modeli samochodów elektrycznych. Bez wątpienia przyszłość motoryzacji jest elektryczna, więc i samochodów napędzanych w ten sposób przybywa. Niestety jedną z ich wad jest cena, co w Polskich warunkach stanowi dużą barierę przed zakupem elektrycznego samochodu.
Najtańsze samochody elektryczne dostępne w Polsce
Skoda CITIGOe iV – 82 050 zł

Zapewne w dużej rodzinie każdemu będzie przysługiwała dotacja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -1,61% 3,43 2021-09-27 17:02:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.