Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,26 zł , zmiana od tamtej pory: -10,10%

DOSZŁO DO ZBLIŻENIA BEZ PRZEPITKI I ZAKĄSKI SASIN GŁODNY

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-18 o godz. 18:33 ~Zxx napisał(a):
> Jak oceniacie ostatnia godzinę i zamknięcie? Obrót około 25 mln, z czego 20 mln wzięte na dogrywce.
> >
> > Coś czuję, że pobalują w weekend i we wtorek załatwią temat Turowa :)

JESTEŚ NIE NA BIEŻĄCO KŁAMCZUSZEK POWIEDZIAŁ DZISIAJ W bOGATYNII ŻE ROZMOWY TROSZKĘ JESZCZE POTRWAJĄ TO ŻE ROZMOWY SĄ WZNAWIANE WE WTREK NIC NIE ŚWIADCZY ŻE SIĘ ZAKOŃCZĄ DOSZŁO TYLKO DO ZROZUMINIA PRZEZ KRTYKĘ JAK SASIN Z DĄBROWSKIM OKŁAMYWALI I ZATAJALI INFORMACJE PRZED MINISTERSTWEM KLIMATU I ŚRODOWISKA I SPOŁECZEŃSTWEM POLSKIM I CAŁY RZĄD

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C894260%2Ckurtyka-dla-pap-rozmowy-z-czechami-w-sprawieturowa-byly-bardzo-trudne-i

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,50% 9,22 2021-09-23 13:50:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.