Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,66 zł , zmiana od tamtej pory: 84,55%

Dostęp do akcji PL, EU i US

Zgłoś do moderatora
Spółka zaoferowała inwestorom bardzo atrakcyjne stawki prowizyjne za zakup akcji. To już nie tylko FX. Prowizje za akcje PL 0,2% min 2,99
EU 0,12% min 4,99 EUR i US 0,12% min 4,99 USD
Zobaczymy w raportach, czy to przyniesie więcej rachunków i rozwinie dalej biznes...
  • Dostęp do akcji PL, EU i US Autor: active_trader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
XTB 0,00% 8,60 2020-05-25 17:02:43