Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,83 zł , zmiana od tamtej pory: -63,86%

Dostawa już w lutym!

Zgłoś do moderatora
Tak analizuje czy jeszcze dokupić akcje i zaciekawiło mnie to info. Dostawa już w lutym ( umowa z Singapurem nie z Rosyjską spółką). Myślę, że to 100 ton ( do 100 tyś dolarów ) jest taką umową która ma za zadanie sprawdzić Broadgate!
Teraz i tak jest już mało czasu do raportu za 4 kwartał ( 3 tygodnie) ale wrzucam Wam do przemyślenia.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/BROAD-GATE-S-A-Podpisanie-umowy-zbycia-oleju-slonecznikowego-7493467.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BROADGATE -2,60% 0,30 2021-05-26 11:29:31