Forum Giełda +Dodaj wątek

Dostali dotację ponad 14 mln PLN - ODPALAMY RAKIETĘ

Zgłoś do moderatora
Zarząd Spółki Orzeł Biały S.A. informuje, iż w dniu dzisiejszym powziął informację o zaakceptowaniu wniosku Spółki Orzeł Biały S.A. o przyznanie wsparcia na realizację projektu zgłoszonego w ramach Działania 4.5 – Wsparcie inwestycji o dużym znaczeniu dla gospodarki. Spółka Orzeł Biały S.A. otrzymała dotację w wysokości
14 386 560 zł na planowane nowe inwestycje, o przewidywanej wartości około 63 000 000 zł netto.

Lista wniosków, którym przyznano dotację, została opublikowana na stronie internetowej Ministerstwa Gospodarki.

Przyznana dotacja umożliwi i rozszerzy zakres planowanych inwestycji oraz zmniejszy udział kredytów w strukturze finansowania programu inwestycyjnego.

Spółka jest na etapie prac nad pozwoleniami środowiskowymi i budowlanymi. Dokładne informacje na temat planowanych inwestycji Spółka opublikuje w terminie późniejszym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORZBIALY 2,17% 23,50 2021-12-03 16:49:10